Opis prącia u 27-latka

Dzień dobry. Mam pewien problem dotyczący sprawności penisa czy sexualnej. Osiągam erekcję pełną, albo może nie, tego już nie wiem. Konkretnie mój penis robi się twardy ale nie jest sztywny. Gdy stoję podniesie się ale nie na dłużej jak sekundę czy dwie. Zaobserwowałem, że u podstawu jest dużo chudszy. Jak drzewo które w połowie ma pień o średnicy metra a przy ziemi tylko pół metra. Z pomocą rąk może dojć do penetracji ale bez użycia ręki załamuje się u podstawy.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza urologa.