Opis rezonansu magnetycznego ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego
WITAM OPIS REZONANSU;sciegno miesnia nadgrzebieniowego w oddleglosci odm okolo 10 mm przed przyczepem scienczale o nierownych obrysach i niejednorodnie podwyzszonym sygnale.zmiany widoczne na dlugosci okolo 8 mm. dodam ze bardzo boli.pytanie brzmi co powinienem teraz zrobic i jakie sa prognozy.dziekuje

MĘŻCZYZNA, 48 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam,
powyższy opis może świadczyć o rozerwaniu pierścienia rotatorów. W większości przypadków wymaga ono leczenia operacyjnego. Wskazana konsultacja u ortopedy operującego barki.
pozdrawiam,
Rafał Mikusek - chirurg ortopeda