Opis RTG kręgosłupa i spłycona lordoza lędźwiowa
Witam proszę o wyjaśnienie opisu rtg : Spłycono lordoza lędźwiowa bez cech skoliozy i wyraźnych zmian ogniskowych , tarcze międzykręgowe względnie zachowane

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na brak poważnych zmian. Niemniej jednak wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.