Opis tarczycy podczas badań doppler naczyń szyjnych

Dzisiaj, przy okazji badania Doplerem naczyń szyjnych lekarz zauważył nieprawidłowość w lewym płacie tarczycy. Oto opis: W pobliżu bieguna dolnego od tyłu w lewym płacie tarczycy hypoechogeniczny gózek o nierównych obrysach o wymiarach 10x8x13mm z hyperechogenicznymi strukturami i drobnymi zwapnieniami we wnętrzu. Zmiana unaczyniona obwodowo(typ II). Proszę o poradę jak mam ten opis potraktować i co on dla mnie oznacza?

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna będzie biopsja opisywanej zmiany, że wyjaśnić jej pochodzenie. Proszę pokazać ten wynik endokrynologowi.
Pozdrawiam