Opis TK jamy brzusznej
Mam pytanie , na tk jamy brzusznej, lekarz napisał że obraz narządu rodnego niejednoznaczny? Co to oznacza? Robiłam usg dopochwowe i wszystko było w porządku. Mam wrażenie że problem mój problem to jelita, czy na tk widać jelita i wyrostek?

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Ciężko określić co lekarz miał na myśli. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie, lekarz być może skontaktuje się z radiologiem tak opisującym wynik TK. Tak widać jelita i wyrostek