Opis USG u nosicielki WZW B
Opis USG. Wątroba niepowiekszona, bez zmian ogniskowych . Żyła wrotna 13mm Drogi żółciowe niepowiekszone .Trzustka w normie. Śledziona jednorodna dl. 127mm. Aorta i okolica okołoaortalna prawidłowe. Nerki prawidłowej wielkości i struktury , bez cech zastoju , kamienicy i zmain ogniskowych .Prostata 40x34x33 ze zwółknieniami . Jestem nosicielem wzw b po nieudanej kuracji interferonowej .

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Wynik USG jest bez zastrzeżeń.
Pozdrawiam.