Opis wyniku biopsji tarczycy u 32-latki

Chciałabym poprosić o komentarz dot. opisu biopsji tarczycy. "Komórek podejrzanych nie znaleziono. Rozmazy zawierają pasma koloidu płaciki zwyrodniałych tyreocytów piankowate histiocyty i makrofagi. Obraz cytologiczny zwyrodnienia koloidowego i pokrwotocznego. B II". Na wizytę jeszcze trochę poczekam a taki medyczny opis mnie nie uspokaja...

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na zmiane lagodna ale konieczna dalsza obserwacja, bez wiekszej ilosci danych cieżko jest cos wiecej powiedzieć.