Opis wyniku RTG płuc
Moja tesciowa dostala opis rtg pluc. I pisza tak: Pluca bez zmian, rozedmiwo przejasnione. Rysunek oskrzelowy pluc wzmozony. Aorta miazdzycowa.Znacznie poglebiona kyfoza piersiowa.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na obecność zmian rozedmowych. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty pulmonologa.