Opis zdjęcia RTG kręgosłupa i drętwienie rąk
Witam, odebrałam dziś zdjęcie rtg z opisem zniesienie lordozy w odcinku L-S. Mam już drugi raz rwę kulszową prawostronną, pierwsza w marcu, druga teraz, drętwieją mi ręce i mam często opuchnięte, nabrzmiałe dłonie, a wszystko zaczęło się gdy podczas cięcia cesarskiego byłam 3 razy kłuta w kręgosłup bo pani nie mogła trafić w odpowiednie miejsce by znieczulić ale nikt nie dopuszcza faktu by łączyć te dwie sprawy. Dziękuję za odpowiedź

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Bianka Małczuk
66 poziom zaufania
Witam. Przyczyną rwy kulszowej mogą być zmiany kręgosłupa opisane w rtg. Bóle rąk mogą być związane ze schorzeniem kręgosłupa, jednak nie można również wykluczyć innych przyczyn - wskazana jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza ortopedy. Pozdrawiam.