Opóźnienie miesiączki a duży stres

witam 0statnia miesiaczka byla 15 09 2014 trwała 4 dni jak zwykle chociaż była słabsza ale przeżywałam bardzo duży stres w tym miesiącu miałam dostać miesiączkę 13-14 nie dostałam 17 zrobiłam test i wykazał brak ciąży ale miesiączki do dzisiaj nie mam mogę być w ciąży czy może mi się tak opużnić proszę o odpowiedz.

Elżbieta Rhone

Witam!
Oczywiście stres może powodować opóźnienie miesiączki. Jeśli chce Pani być pewna czy jest Pani w ciąży czy nie to proponuje wykonać badanie beta HCG z krwi.