Opóźnienie przyjęcia pierwszej tabletki z blistra a ryzyko ciąży

Witam serdecznie! Mam taki problem. Biorę od roku tabletki Kontracept. Kochałam się z moim chłopakiem w 6 i 7 dniu przerwy między kolejnym opakowaniem tabletek (w sobotę i w niedzielę). W niedzielę niestety orgazm partnera nastąpił we mnie. Następnego dnia o godz. 18 miałam wziąć pierwszą tabletkę z kolejnego dnia. Zapomniałam o niej i wzięłam ją 7 godzin później. Jestem cała roztrzęsiona, gdyż boję się ciąży. Zawsze tabletki brałam regularnie i pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja. Nadmieniam, że tabletki cały czas kontynuuję (wzięłam już 6 tabl. z opakowania), po 5 dniach po stosunki zrobiłam test ciążowy i wynik wyszedł negatywnie. Jakie jest ryzyko, że mogłam zajść w ciążę? Proszę o poradę i szybką odpowiedź :(.

Witam serdecznie!

Producent podaje, iż dopuszczalne jest nawet 12 godzinne opóźnienie w przyjmowaniu tabletek. Pani nie przekroczyła tego terminu, dlatego wydaje się, że może być Pani spokojna.
Wykonanie kontrolnego testu ciążowego jest dobrym pomysłem. Niestety zdecydowała się Pani na ten krok zdecydowanie za wcześnie. Wiarygodne wyniki testów uzyskujemy dopiero po 14 dniach od zbliżenia. Pozdrawiam