Opóźnienie w wystąpieniu okresu po stosowaniu Cyclodynonu

Mam 19 lat,nigdy nie wspolzylam,uprawiam petting.Nie ma szansy na ciążę.Zawsze mialam regularne 31dniowe cykle (2-3dni spoznienia ale rzadko).Stosowalam polecony przez ginekologa Cyclodynon zeby pozbyc sie boli glowy przed okresem.Miesiac temu odstwilam tabletki i w chwili obecnej okres spoznia mi sie juz 5 dni.Obserwując sluz wydaje mi sie ze owulacja nastapila 24dnia a nie 14.W 29dniu odczuwalam bole podbrzusza i glowy tak jak przed okresem.Co to może oznaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli krwawienie nie wystąpi w najbliższych kilku dniach konieczne będzie wizyta u lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.