Opuchlizna dziąsła i ropa pod zębem

Witam, mam problem z dziaslem(?)... Chodzi o ropien (zbiera sie ropa pod zebem - dzieki czemu puchnie dziaslo), dentysta zrobil mi leczenie kanalowe, juz jestem po czyszczeniu leczeniu, zostalo po prostu wypelnione i znow mi wyskoczyl ten ropien, co mam zrobic?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

proszę znaleźć lekarza który przeprowadzi leczenie zgodnie z obecnym stanem wiedzy - czyli na jednej wizycie
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Powinien Pan udać się do lekarza, który przeprowadzał zabieg. Być może wystarczy wypełnienie kanałów i antybiotyk, a być może konieczna będzie resekcja wierzchołka. Jednak bez zdjęcia RTG nie jestem w stanie postawić pewnej diagnozy.