Opuchlizna gardła i krtani przy niedoczynności tarczycy

Dzień dobry.Mam niedoczynnośc tarczycy.Obecnie wyniki są uregulowane.Od momentu kiedy biorę letrox mam opuchnięte gardło i krtań.Wszyscy twierdzą,że to nie od leku ale po zażyciu leków antyhistaminowych objawy ustępują a dodam,że nie jestem alergikiem.Kłopoty zaczely się w momencie brania letroxu po eutyroxie było to samo.Czy jest możliwe,że to nadwrażliwość na leki i co dalej robić. Bardzo proszę o odpowiedź. Beata

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza alergologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.