Opuchlizna i krwawienie dziąseł oraz ból zębów - jak to wyleczyć?

Witam puchna mi wszystkie dziasla i wszedzie na kazdym dziasle pokazuje mi sie krew same zeby mnie nie bola jak to leczyc ?

Wskazane jest kompleksowe leczenie Pana stanu ogólnego organizmu - zaburzeń odporności, trawienia, odpowiednia suplementacja, a także leczenie miejscowe - zabiegi periodontologiczne i zmiana higieny jamy ustnej. Pozdrawiam