Opuchlizna pachy u kobiety

Witam, mam 26 lat, jestem mamą 16-miesięcznej córki. Mam od wielu lat, widocznie spuchniętą pache .. czuję głęboko osadzany guz .. twardy - bolący. czasami boli mnie prawa pierś, mój lekarz ginekolog to widział powiedział ze to tłuszczak. Jednak ból czuję w łopatce... boje się diagnozy bo jednak mam dziecko :(

Witam , a jakie jest pytanie? Proponuję wizytę u chirurga , badanie usg i ew. wycięcie guza , lub jego biopsje chirurgiczną (zależnie od wymiarów guza) , z.żurawski