Opuchlizna po zastosowaniu aspiryny na pryszcza

Wczoraj na czole pojawił mi się duży pryszcz, w internecie przeczytałam, że mieszanka wody z aspiryną powinna załatwić problem więc nałożyłam tą pastę na pryszcza , dzisiaj rano miałam bardzo opuchnięte w tym miejscu czoło, a pryszcz jak był tak jest, przyłożyłam do tego miejsca kostkę lodu i opuchlizna trochę zeszła, co mogę jeszcze zrobić?

Witam serdecznie. Nic konkretnego. Oklady powinny wystarczyć. Warto jednak podkreślic że może to wskazywać na uczulenie na salicyany.