Zapytaj lekarza

7 4 0 , 6 9 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Opuchlizna skręconego stawu skokowego

Niepokojąca opuchlizna. 25 dni temu doznałam skręcenia 2 stopnia stawu skokowego m.in.z drobnym awulsyjnym naderwaniem więzadła piszczelowo-strzałkowego.Noga nadal jest opuchnięta od dolnej części łydki (okolice stawu) aż do palców.Krwiak już prawie niewidoczny.Poruszam się o 2 kulach tylko gdy muszę oraz stosuję zaleconą ortezę.Staw nie boli podczas próby równomiernego obciążenia.Ile czasu normalnie może utrzymywać się opuchlizna (opuchlizna największa u góry pomiędzy stawem a palcami nóg).
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania

Szanowna Pani,
nie pisze Pani jak duża jest opuchlizna stopy, natomiast przy takim urazie może ona się utrzymywać nawet po takim okresie czasu- proszę spróbować odpoczywać z nogą w górze i chłodzenia kończyny.

Do jej zainteresowań medycznych należy anestezjologia i intensywna terapia, radiologia, ginekologia, medycyna rodzinna, a także medycyna ratunkowa.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy