Opuchlizna stopy po wylaniu gotującej wody z dodatkiem tłuszczu

28 03 2015r wieczorem wylałem na lewą stope gotującą się wodę z dodatkiem smalcu i tłuszczu.Początkowo nie bolało ale już po kilkunastu godzinach rozpoczą się koszmar. W poniedziałek udałek się do lekarza który przepisał mi krem ARGOSULFAN oraz płyn do przemywania OCTENISEPT.To że musi boleć to rozumiem ale martwi mnie duża opuchlizna stopy która utrzymuje się do dziś. Bardzo proszę o opinię cz to jest normalny objaw. Dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli opuchlizna nadal się utrzymuje Proszę koniecznie udać się do lekarza. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.