Opuchnięta prawa strona ciała u 47-latki

Mam lekko opuchniętą kończynę górną i dolną -tak ok 5-7 mm.oraz lekko opuchniętą pachę -wszystko po prawej stronie. Dodatkowo węzły chłonne pr. strony szyi do 5-7mm oraz węzeł pr, piersi 6mm .na pr ręce widoczna sieć naczyń - w usg ok. bez cech zakrzepicy (rok temu miałam poszerzone żyły przedramienia - jednak powoli wróciły do normy )Węzły odczyn owe . wszystko trwa 2 lata .Czuję wyraźnie różnice w kończynach i węzły szyjne , kończyny czasami drętwieją i promieniująco bolą ( jak ząb)co robić ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki. Sugeruję wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych, USG powiększonych węzłów chłonnych oraz ewentualnie konsultację angiologa/chirurga naczyniowego.