Opuchnięte usta i drętwienie rąk

Mam opuchnięte usta taka blaza mi sie zrobiła, a na dodatek drętwieja mi palce u rąk jakby po ukąszeniach- co mi jest ? Kosmetykow nie zmienialam antybiotykow nie bralam, alergi nie mam, owocow nie jadłam

Piotr Pilarski

Na podstawie opisu nie można rozstrzygnąć co jest przyczyną Pani dolegliwości. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.