Opuszczenie jednej tabletki antykoncepcyjnej z blistra

Biorę tabletki antykoncepcyjne, akurat po miesiączce (w dni płodne) opuściłam jedną tabletkę i wtedy współżyłam ze swoim partnerem. Miałam dostać @ , spóźniła się, a po 2 dniach zamiast niej pojawiła się brunatna wydzielina, była ona przez 2 dni. Więc moje pytanie, czy może to być oznaką ciąży? Czy po prostu tym razem tak wyglądała @?

Witaminy w ciąży

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Nie można wykluczyć ciąży w opisywanej sytuacji. Wskazane jest wykonanie testu ciążowego.