Osłabienie, bóle brzucha i zawroty głowy u 19-latki

Mam pytanie co to może być. Od dwóch dni bardzo boli mnie brzuch (chwilami jest to ból rwący a chwilami kłujący) prawej stronie w okolicy jajnika oraz w dolnej części brzucha. Przy oddawaniu moczu pojawia się ból pęcherza. Jestem przy tym osłabiona mam zawroty głowy oraz mdłości. Co to może być? Czy może to być zapalenie wyrostka robaczkowego? kiedyś miałam kilka razy coś podobnego utrzymywało się to kilkanaście dni miałam zrobione usg i wyszło jakieś zapalenie ale nic dalej nie było zrobione.

Witam.

Bez badania lekarskiego trudno określić przyczynę, ponieważ dolegliwości są mało specyficzne.
Powinien zbadać Panią lekarz.
I na podstawie badania postawić diagnozę, zalecić odpowiednie leki a w miarę potrzeby także dodatkowe badania diagnostyczne.
Może to być infekcja wirusowa, bóle kolkowe, kamica nerkowa, zapalenie dróg moczowych, zapalenie przydatków i parę innych przyczyn.
Na zapalenie wyrostka to raczej nie wygląda.