Osłabienie - co jest przyczyną?

Mam 24 lata od dłuższego czasu jestem stale zmęczona, jestem ciągle senna a pomimo to w nocy często się budzę, moje włosy są łamliwe i wypadają a skóra jest przesuszona. Jestem bardzo nerwowa i płaczliwa, w jednej chwili się śmieje a za chwilę płaczę. Temperatura ciała jest w granicach 35,4-35,8. Co to może oznaczać? Czy powinnam zrobić jakieś badania?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,
Objawy, które Pani opisała mogą wynikać m.in. z zaburzeń hormonalnych tarczycy, niedokrwistości oraz niedoborów witaminowych. Być może ma Pani za mało odpoczynku, brakuje wysiłku fizycznego a jest za dużo stresu.
Powinna Pani udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. Pozwoli to na zebranie dokładnego wywiadu oraz wykonanie badania lekarskiego. Wówczas lekarz prowadzący będzie mógł zlecić dodatkowe badania celem wyjaśnienia Pani dolegliwości.
Pozdrawiam