Osłabienie, duszności i wypieki na twarzy

Wiyptam mam 25 lat od jakiegos czasu codziennie dopada mnie silne uczucie słabosci... jest mi duszno czuje sie strasznie slabo nie mam sily na nic w dodatku na twazy pojawiaja mi sie mocne wypieki na twazy i jest mi gorac. Chciałem zapytac czy są to objawy jakies poważnej choroby? Jesli tak to jakiej? Z góry Dziekuje

Witam, opisane objawy mogą wskazywać zarówno na chorobę o podłożu somatycznym jak i psychologicznym, dlatego tez nie jest możliwe, bez przeprowadzenia pogłębionej diagnostyki, postawienie diagnozy. W przypadku stwierdzenia zaburzeń nerwicowych wskazanym leczeniem jest podjęcie psychoterapii. Pozdrawiam Danuta Michalczyk