Problemy z pełnym oddechem

od czasu do czasu nie mogę złapać pełnego oddechu co może być tego pszyczyną

Witam, postawienie diagnozy przez internet nie jest możliwe, tym bardziej przy tak ogólnych informacjach. Przyczyn opisywanego stanu może być wiele, od somatycznych po psychologiczne. Jeśli zgłaszany problem Pana/Panią niepokoi proszę zgłosić się do lekarza internisty, który pokieruje dalszym procesem diagnostycznym i leczniczym. Danuta Michalczyk