Osłabienie i bóle brzucha z lewej strony

Man bol brzucha z lewej strong Kolo pepka , mialam robiona gastroskopie , kolonoskopie , CT nerek , sprawdzany pecherz , badanie ginekologiczne , laparoskopie duzo roznych badan krwi , i bez rezultatu . Najbardziej mnie bolig kiedy nazginam sie lub nachodze dodatkowo rosnie mi w tyk czasie brzuch o kilka centymetrow , w dodatku bestem oslabiona i ciagle moge spac .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zostało wykonanych wiele badań mających na celu ustalenie przyczyny dolegliwości. Konieczne jest kontynuowanie diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.