Osłabienie i wymioty podczas obfitej miesiączki

Witam mam 27 lat .od trzech dni źle się czuje .tzn osłabienie wymioty odruchy wymiotne.a wczoraj dostałem miesiaczke jest obfita i boli mnie brzuch.dodaj ze mam nieregularna miesiaczke i obfite krwawienie ale nigdy wszesniej nie zdarzały mi się wymioty.nie wiem co mi jest

Lek. Tomasz Budlewski

Być może infekcja, może zatrucie? Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.