Osłabienie mięśni, ból głowy, zawroty głowy a ćwiczenia fizyczne
Witam pisze juz kolejny raz wykluczylem WSZYSTKIE dolegliwosci somatyczne oprocz odcinka szyjnego kregoslupa.Wiem (po rtg) ze mam lekkie zwyrodnienia od sportu . Mam sporadycznie lekkie bole , niewielkie nasilenie , wrazenie opuchnietej czyi . Czy praktycznie bez bolu tego odcinka i z taka diagnoza lekarza neurologa po Rezonansie ktory dopuscil do wyczynowego sportu , moge miec zawroty glowy ,oslabienie miesni bol glowy ,szybsze bicia serca ??? jesli nie to juz wiem ze to nerwice. prosze o odp.

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Pierwsze objawy autyzmu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego pierwsze objawy.
Witam. Wszystkie opisane przez pana objawy może mieć pan na tle nerwicowym. Niestety z pana postu nie wiele wiem o pana życiu i tym co się w nim aktualnie dzieje poza informacją, że trenował pan kiedyś wyczynowo więc trudno napisać coś więcej o możliwym psychologicznym podłoży pana dolegliwości. Proponuję skontaktować się z psychoterapeutą, który pracuje w podejściu holistycznym biorącym pod uwagę także objawy somatyczne. Wtedy łatwiej będzie dotrzeć do źródła problemu i sobie z nim poradzić. Przykładem takiego holistycznego podejścia terapeutycznego jest psychoterapia Gestalt lub psychoterapia integratywna.