Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 7 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Osłabienie nóg a niedobór witamin

Witam, od czasu do czasu łapie mnie dziwne uczucie w nogach, mam wrażenie ze są jak z waty.. nie wiem co wtedy robić i zaczynam chodzić, skakać, leżąc zmieniam ich pozycje.. trwa jakiś czas i przechodzi. Czasem mam wrażenie jakby zaraz miał mnie złapać skurcz. Nie wiem jak to uczucie dokładnie opisać, ale zeby je zniwelowac przestepuje z nogi na noge, siadam wstaje itd czy to moze byc niedobor jakichs witamin?
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem diety ubogiej w sole mineralne - magnez i potas lub skutkiem zbyt intensywnego wysiłku fizycznego. Proponuje wdrożenie odpowiedniej suplementacji.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy