Osłabienie, nudności, odbijanie i przelewanie w żołądku

Dzien Dobry mam pytanie ostatnio przeszłam zapalenie oskrzeli to było jakies 3 tygodnie temu wczoraj trafiłam na pogotowie ponieważ od 5 dni jestem strasznie osłabiona ledwie utrzymuje się na nogach do tego non stop nudnosc bulgotanie w żołądku odbijanie lekarz na pogotowiu zrobił mi tylko ekg i zmierzył cisnienie wszystko było w porzą dku i tyle i do domu sama niewiem co mi jest dodam że temperatura ciała 37,2 a od 3 miesię cy zaywam metformax 500 sr prepisał mi to ginekolog-endokrynolog

Lek. Tomasz Budlewski

Problemy zołądkowe moga występowac po zażyciu tego leku, jesli nie ustąpia proszę udać się do lekarza.