Osłabienie obfitości okresu podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Stosuje tabletki anty 1,5 roku. Pod koniec 2013r w 2 tyg brania tabletek anty wypiłam praktycznie całą saszetke Theraflu który ma paracetamol osłabia on tabletki anty, 2 dni później kochałam sie bez zabezpiecznia. Dostałam okes tak jak zawsze. Zrobiłam test 14 i 18 dni po stosunku wyszły negatywne. Teraz Dostałam okres w pon i dziś(środa) już jest na prawdę skąpy. Zazwyczaj mam do czwartku/ piątku. Miałam ostatnio wiele stresów. Czy stres mógł wpłynąć na mój okres? Czy mam sie obawiać ciąży ?

Witaj!
Wszystkie te objawy jakie opisujesz mogą spowodować osłabienie obfitości krwawienia, szczególnie branie tabletek lub stres, jednak zrobiłaś testy i tylko twój organizm może Ci w 100% odpowiedzieć na to pytanie? obserwuj nadal siebie, zauważysz , że nie tylko w czasie stresu itp. sytuacji twoje krwawienie może się zmieniać . Pozdrawiam