Osłabienie, obniżona temperatura, zawroty głowy, bóle w klatce piersiowej, duszność oraz bóle pleców a wyniki badań

Witam! Chciałabym aby Pan/Pani przyjrzeli się tym wynikom i proszę o ocenę ogólną tych badań. Troponina (pierwszy wynik) 15.82 Troponina (drugi wynik po dwóch godzinach) 17.88. Leukocyty 11.4. Poza tym wszystkie wyniki są dobre. Objawy moje to: osłabienie, obniżona temperatura, zawroty głowy, bóle w klatce piersiowej, duszność oraz bóle pleców. Mam 51 lat. Bardzo proszę o jakąś opinie.

zawał serca?
lub
Inne stany, w których dochodzi do wzrostu stężenia troponin w osoczu[1][2]:

wstrząśnienie serca
zabieg chirurgiczny na sercu
zastoinowa niewydolność serca
rozwarstwienie aorty
kardiomiopatia przerostowa
wady zastawki aortalnej
tachyarytmie
bradyarytmie
blok serca
zespół takotsubo
rabdomioliza w sercu
zatorowość płucna
ciężkie nadciśnienie płucne
niewydolność nerek
udar mózgu
krwawienie podpajęczynówkowe
amyloidoza
hemochromatoza
twardzina
sarkoidoza
zapalenie mięśnia sercowego
zapalenie wsierdzia lub osierdzia z zajęciem miokardium
toksyczne działanie leków lub trucizn
oparzenia zajmujące ponad 30% powierzchni ciała
ekstremalny wysiłek fizyczny