Osłabienie po kuracji Izotekiem

Witam. Rok temu brałem izotek, skończyłem gdyż byłem bardzo osłabiony. Później zacząłem brać suplement diety Cynk plus A przez 5 miesięcy 1 tabletka dziennie. Gdy w te wakacje miałem duży wysyp zdążyło mi się wziąć dwie tabletki (myślałem ze coś pomoże), w wakacje zdążyło mi się zemdleć, a dziś mam zawroty głowy, mdłości i duże przemęczenie. Czy może to być przedawkowanie Wit A? Jeśli tak, to co mogę zrobić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczne jest badanie lekarskie oraz badania laboratoryjne. Aby doszło do hiperwitminozy A konieczne są jej naprawdę duże dawki. Radzę udać się do lekarza.
Pozdrawiam