Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Widoczne żyły przy kuracji Izotekiem

Witam, mam 30 lat, od 15 r.ż. zmagam się z problemami z cerą. Już z bezsilności mojej dermatolog udało się namówić mnie na Izotek. Stosuję go od początku stycznia 2x20mg dziennie. Od 3 tygodni coraz wyraźniej widać mi żyły. Dermatolog mówi, że to skóra ścieńczała i to normalne. Ale czy na pewno? Czy nie powinnam odstawić leku? Kurację skończę w połowie czerwca, a 21 sierpnia mam swój ślub. Czy skóra wróci do tego czasu do normalności? Teraz wygląda naprawdę nieestetycznie. Proszę o poradę!
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Konsekwencje opryszczki

Piotr Pilarski
79 poziom zaufania

Taki skutek uboczny powinien ustąpić po zakończeniu terapii jednak nikt Pani nie da 100 % gwarancji.

Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy