Osłabienie promieniowania w obrębie substancji białej i szarej, mózgowia prawidłowe
Czekam na wizyte u neurologa jednak ciekawi mnie co do znaczy. Tk zrobiona ze względu na zawroty głowy podczas wstawania. Tomografia głowy z kontrastem: Osłabienie promieniowania w obrębie sub białej i szarej mózgowia prawidłowe. Ukł. komorowy nadnamiotowy, nieco symetryczny- węższa komora boczna lewa, nieposzerzony, nieprzemieszczony.

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Proszę cierpliwie poczekać na wizytę u specjalisty neurologa. Wynik nie wskazuje jednak na przyczynę opisanych zawrotów głowy.