Osłabienie w okresie jesiennym

Witam, mam taki problem, że zawsze w okresie jesienno zimowym jestem bardzo osłabiona i senna. Bez co najmniej dwóch drzemek dziennie nie potrafię normalnie funkcjonować. Do tego dochodzi nadmierna potliwość, mały apetyt, bóle głowy, nieregularne miesiączki. Ostatnio robiłam wszystkie podstawowe badania, również na tarczycę i wyniki w normie. Co może być powodem? Czy jest to tylko na podłożu psychicznym lub reakcja na zmianę pogody? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Piotr Pilarski

Jeśli wyniki są prawidłowe to są najprawdopodobniej objawy psychosomatyczne.

Pozdrawiam.