Nadmierna senność w okresie zimowo-jesiennym

Dzień dobry, mam 22 lata i w okresie jesienno-zimowym nie potrafię funkcjonować bez popołudniowej drzemki. Ostatnio drzemka ta przerodziła się w 2-3godzinny sen, z którego bardzo ciężko mi się wybudzić. Często nie słyszę budzika albo nieświadomie go wyłączam, nawet jeśli się przebudzę to nie mam siły wstać i dalej śpię. Dodam, że w nocy śpię ok 7h, więc nie jest spowodowane to brakiem snu w nocy. Czy powinnam się martwić? Czy jest to normalne?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który po wykonaniu badań wskaże możliwą przyczynę dolegliwości. Pozdrawiam