Osłabienie, zawroty głowy i podwyższone TSH

Dzień Dobry Mój syn ma 17 lat od dłuższego czasu źle się czuje, jest osłabiony ma zawroty głowy czuje się jakby miał zemdleć,morfologię ma w normie tylko TSH podwyższone 5,25 przy normie do 5 ,endokrynolog twierdzi że tarczyca jest w porządku .Co jeszcze można sprawdzić bo nie da się tak funkcjonować

Dzień dobry, skoro TSH jest podwyższone, to najprawdopodobniej świadczy to o pierwotnej subklinicznej lub jawnej niedoczynności tarczycy. Warto oznaczyć fT3 i fT 4 oraz skontaktować się z lekarzem, który po dokładnym zebraniu wywiadu i zbadaniu syna w razie potrzeby zaleci mu odpowiednie leczenie, po którym , jeśli ma objawy niedoczynności, poczuje się znacznie lepiej..

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz