Osłabienie, zmęczenie i utrata wagi

Witam.Mam takie objawy,osłabienie,zmęczenie,w przeciągu 4tygodni schudłam 9kg a apetyt mam taki sam,bardzo dużo pije jakies do 10l na dobę i bardzo często oddaje mocz,czuje caly czas suchość w ustach,swędzi mnie skóra,robią mi się zajady i od pewnego czasu zaczely mi dretwiec nogi.Mam 29lat nigdy czego takiego nie miałam i caly czas jestem śpiąca.Czasami są lepsze dni ze wszystko jest ok ale niekiedy to nie mam sily wyjść z lóżka.Proszę powiedziec mi co to może być.Z góry dziekuj

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na cukrzycę, proszę udać się do lekarza i wykonać badania w tym kierunku, dodatkowo morfologia i tsh.
Pozdrawiam