Osłabiona odporność po usunięciu śledziony

Witam Od grudnia 2009 nie mam śledziony. Od tamtej pory moja odporność organizmu znacznie spadła. a od 2 lat przeziębiam sie prawie co miesiąc na 5-6dni. Moj lekarz przepisuje mi co rusz nowe leki ktore i tak nie pomagają np. Luivac, 2 razy po 3miesiace broncho-vaxom. Do jakiego lekarza mam się udać albo co zażyć na odporność żebym już nie chorował. dodam ze 3 razy dziennie spożywam miód a alkoholu papierosow nie dodykam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza immunologa klinicznego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.