Ospałość, poziom testosteronu a zespół Klinefeltera

Czy to zespół Klinefeltera? Mam duże uda (ogólnie nogi), tyłek, biodra i mam tkankę tłuszczową na brzuchu, a mam 170 cm wzrostu i 60 kg oraz możliwe że mam niski poziom testosteronu, ponieważ bywam ospały i przejmuję się wieloma rzeczami. Czy to ta choroba czy po prostu mogę być zdrowy i mieć tylko taką budowę ciała?

Renata GrzechociĹska

Aby potwierdzić lub wykluczyć zespół Klinfelletera należy wykonać badanie genetyczne. Proponuję wykonać pomiar jeszcze TSH.