Szerokie biodra, duże uda i pośladki u 20-latki

Mam 20 lat waże 60kg mam szerokie biodra duże uda i duży tyłek stosowałam różne diety, brałam tabletki i nic prosze o pomoc

Witam, nie napisała Pani o swoim wzroście, więc nie jestem w stanie ocenić czy wystepuje u Pani nadwaga. Pani ocena dotycząca własnego wyglądu to kwestia bardzo subiektywna. Natomiast szerokie biodra mogą wynikać z budowy anatomicznej a nie wysokiego otłuszczenia. Zachęcam do odbycia konsultacji dietetycznej w gabinecie aby ocenić faktyczny stan otłuszczenia ciała