Ośrodek dla osób uzależnionych od alkoholu

Witam, jestem Karolina i mam 24 lata. Moja mama ma 46 lat i jest alkoholiczką właśnie jestemy na etapie szukania dla niej zamkniętego ośrodka leczenia uzależnień. Mama jest nie ubezpieczona. Nie wiem jak to wszystko załatwić i gdzie szukać informacji o ośrodkach. Czy moglabym uzyskać informacje? Jestemy ze Śląska. Z góry bardzo dziękuje.

Witam.

Proponuję zasięgnąć informacji w najbliższym Państwa miejsca ośrodku uzależnień. W Tychach z tego co wiem funkcjonuje tego rodzaju ośrodek przy ulicy Bukowej 20. Z pewnością pracujący tam terapeuci udzielą rzetelnych informacji na temat możliwości leczenia mamy.
Warto ewentualnie zasięgnąć informacji w tym względzie w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej lub pobliskiej Poradni Zdrowia Psychicznego.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.