Ostra bolesność pleców u 33-letniej kobiety

witam.mam 33 lata.waze 70kg,wzr.165 i dotychczas nie miałam żadnych wiekszych problemow z plecami.Otóż od kilkunastu miesiecy dokucza mi ostry ból pleców w okolicy krzyża,ktory promieniuje w okolicy bioder i posladkow.Brałam tabl.movalis i sirdalud,pomogły mi średnio,co moze byc przyczyna tego stanu i do jakiego lekarza powinnam sie zglosic?dziekuje za odp

Lek. Katarzyna Szymczak

Miała Pani wykonywane rtg kręgosłupa? Powinna się Pani zgłosić do neurologa lub ortopedy.
Pozdrawiam