Ostry ból brzucha tuż nad pępkiem, biegunka i nudności

Witam, obecnie przebywam za granicą, od miesiąca męczy mnie ostry ból brzucha tuż nad pępkiem, do tego dochodzi biegunka 3-4 razy dziennie, nudności, zmęczenie, drętwienie nóg. Ciśnienie 130/90/115. W nocy zdarzają się sytuację ucisku w klatce piersiowej oraz przez jakąś chwile nie mogę się całkowicie poruszać. Proszę o odpowiedz.

Witam. Objawy są zdecydowanie niepokojące i wymagają przeprowadzenia bezpośredniego badania lekarskiego. Mogą towarzyszyć między innymi zaburzonej czynności wątroby, trzustki i jelit. Mogą również pojawiać się na tle psychogennym.