Ostry ból podbrzusza po pierwszym stosunku seksualnym u 22-latki

2 tyg. temu przeżyłam swój pierwszy raz. W trakcie stosunku nic mnie nie bolało, natomiast z 15 minut po nim ostro zabolało mnie podbrzusze. Byłam u ginekologa, nic nie wykryła, zrobiła cytologię, czekam teraz na wyniki. Ale od 2 tygodni ból jest taki sam, raz mniejszy, raz większy. Ból jest kłujący, taki tępy, palący, trochę przypominający ból przedmiesiączkowy, ale na samym środku. Dodam, że okolice podbrzusza są jakby wzdęte, nabrzmiałe, opuchnięte. Mam regularne miesiączki, czasem bolące.

Albo ponownie do ginekologa, może tym razem diagnostyka bedzie efektywniejsza.
Pozdrawiam. JW