Ból podbrzusza po stosunku i cytologia grupa II

Witam, od jakiegoś czasu po stosunku czuję ból podbrzusza, niecały rok temu miałam robioną cytologię, wynik wskazał grupę II. Ból może być tym spowodowany? Co jaki czas powinno się powtarzać cytologię?

Piotr Pilarski

Wynik II oznacza zakażenie które może powodować wymienione przez Panią objawy. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.