Ostry ból stawu skroniowo-żuchwowego

Witam, od trzech miesięcy odczuwam ostry ból stawu skroniowo- żuchowego. Ból jest tylko w ciągu dnia, ale jest naprawdę uciążliwy. Czasem czuję jakby blokadę.Mam krzywy zgryz, nigdy przedtem nie miałam żadnych dolegliwości w tym stawie.Czekam na wizytę w Instytucie Stomatologii ale bardzo się martwię, czy dolegliwości miną. Proszę o radę. Dziękuje.

Nasilenie objawów choroby w ciągu dnia sugeruje współistniejącą niestabilność stawu krzyżowo-biodrowego, powodującą zaciskanie zębów w pozycji stojącej, co dodatkowo potęguje objawy. Pozdrawiam