Otwarta rana po oparzeniu przez gorącą lampkę

Otwarta rana po oparzeniu Witam, 2 tygodnie temu spadła na mnie gorąca lampka i wypaliła mi skórę na nodze. Bąble już zeszły ale ślad nadal jest. Teraz jest piękna pogoda i zastanawiam się czy nie mogę się opalać ? Nawet gdybym tę ranę jakoś zakryła ?

Witam proszę udac sie na konsultację do lekarza medycyny estetycznej im blizna świeższa tym łatwiej ją spłycić, bądź też usunąć całkowicie. Lekarz na konsultacji dobierze odpowiednią metodę leczenia.